הרצאות

מבט על המחשבה: 

האדם הוא תוצר של גנטיקה וסביבה. החוויות שמעצבות אותנו מתחילות בגיל צעיר מידי בכדי שנוכל לזכור. ההרצאה, מתמקדת בפרספקטיבה על תהליכים פסיכולוגים, ביולוגים וסביבתיים שהשפיעו על מי שאנחנו היום, ומציעה כלי התמודדות הוליסטים שיסיעו להבין את עצמנו, ילדנו והסביבה שלנו.

זה הכל עניין של פרספקטיבה-  השימוש בכלים אנרגטיים:

הרצאה שנותנת פרספקטיבה מחודשת על השימוש בכלים שנתפשו ככלי חיזוי מיסטיים. נלמד כיצד השתנתה התפישה ואיך הכלים יכולים לסייע לנו ללמוד על היכולות האישיות שלנו, ועל האתגרים שעומדים בפנינו. לצפייה בהרצאה לחצו כאן

"נעשה ונשמע -"Fake it until you become it": שינוי התנהגות כמשנה תודעה.

כיצד אנחנו חושבים? כיצד ניתן לשנות חשיבה על מנת להוריד חסמים שמפריעים לנו ומונעים מאתנו להשיג את המטרות בחיים? ההרצאה מתמקדת בתהליכי חשיבה והשפעתם על הבחירות שלנו בחיים. "ככה אני" "תמיד הייתי כזה" "רוצה לשנות אבל  לא יודע/ת איך ". הבחירה לשנות היא תהליך שמורכב מרצון, ידע והתמדה. בהרצאה נלמד על החשיבה והשפעתה על ההתנהגות וכיצד התנהגות משנה תודעה, או במילים אחרות איך משנים את "ככה אני". 

מסע אל עולם החלומות:  

מסע אל התת מודע וכלים להבנת החלומות שלנו ככלי להתפתחות אישית. ההרצאה שמציעה כלים ומשלבת ידע ממספר תחומים, תהליכי שינה וחלום, תחום המחקר, היסטוריה, אמונות ופרשנויות. 

מין ומיניות. לשנות את השפה:

 סדרת הרצאות לנוער, הורים ואנשי חינוך, העוסקות בידע על התפתחות מינית, תהליכים גופניים, חברתיים ופסיכולוגים, מידע על תקיפות מיניות ואלימות מינית וגורמי הטיפול והסיוע וכן, כלים פרקטיים לשיח פתוח ומכוון החל מגיל הרך, על מנת שנוכל שנות את השפה ולבנות חברה בטוחה לגברים ונשים.

מראות מסתובבות:

המשפחה שלי, האמונות שלי, הסביבה שלי, המסורת שלי אל מול האחר. במפגשים נעסוק בבחירה, הטלת ספק ושיפוטיות. נכיר מגוון רחב של אמונות, תרבויות וסגנונות חיים. (מיועד גם לבני נוער).

התפתחות גופנית, רגשית ומנטלית:

סדרת הרצאות  על התמודדות עם הנושאים הבוערים בגיל ההתבגרות, קבוצת השווים, המין השני ומיניות. נבין את ההשפעות ההדדיות של גוף ונפש ונביט מעיניהם של ילדנו.

"ידע נותן לנו את הכוח להתמודד עם קשיים, אתגרים, חרדות ופחדים. באמצעות ידע נוכל נרמל את ערוצי החשיבה שפוגעים בנו ולשנות את הפרספקטיבה על החיים. "

דילוג לתוכן